EXAMINE THIS REPORT ON WIN90

Examine This Report on win90

Examine This Report on win90

Blog Article

از جمله نقاط قابل بهبود سایت وین نود می‌توان به این موارد اشاره کرد:

از طرفی انتظار می رود حداقل های سایت های دارنده لایسنس بین الملی را در سایت رعایت کند

برای درک بهتر شرای هر بخش از بازی ها را به صورت مجزا برایتا بررسی کرده ایم تا بنا به انتخاب خود بتوانید بهترین نتیجه را برداشت کنید.

کاربران را به درستی راهنمایی نمی کنند و حس اعتماد و امنیت را به کاربر منتقل نمی کنند

سایت آپلود ماتریکس یک سایت آپلود فایل و ویدیو است که به کاربران خود امکان میدهد تا فایل های خود را روی بستر اینترنت ذخیره کنند.

پشتیبانی سایت وین ۹۰ تنها از طریق ارسال تیکت صورت می‌گیرد و پشتیبانی خاص دیگری ندارد. همین ارسال تیکت نیز هر چند از کارایی خیلی زیادی برخوردار نیست، اما باید قوی و منظم عمل شود.

وین نود حق تغییر درصد کمیسیون را در آینده برای خود محفوظ نگه میدارد.

در صورتی که هر win90 سایت گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید با تیم پشتیبانی ما در تماس باشید. در اسرع وقت به تمامی سوال های شما پاسخ می دهیم.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

For anyone who is at an Workplace or shared community, you can talk to the community administrator to operate a scan across the network searching for misconfigured or contaminated products.

این سایت پشتیبانی به صورت چت آنلاین ندارد ٬ همچنین پشتیبانی از طریق تلگرام هم موجود نیست و تنها راه ارتباط بین کاربران و سایت ثبت تیکت است.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we have redirected you to a less complicated version to provide you with the finest practical experience.

کمیسیون نماینده بصورت مادام العمر به نماینده پرداخت می شود.

ما همیشه جدیدترین آدرس این سایت را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید بدون هیچ مشکلی وارد سایت شوید و بازی مورد نظر خود را انجام دهید.

Report this page